Telefon

+90 232 782 35 07

E Posta

info@metastarim.com.tr

Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ

1983 yılında başlayan ticari faaliyetimiz 1993’te TAŞÇIOĞLU SERACILIK olarak sera imalatı ile devam etmiştir. Faaliyete başladığımız dönemde üretimimizin yarısını boru, diğer yarısını ise ahşap olarak gerçekleştirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, daha konforlu bir yapıyı hedefleyerek yürüttüğümüz ar-ge çalışmalarımızı tamamlayıp, 1996 yılında tamamı metal ve klipsli farklı bir dizayn ile bölgemiz açısından en uygun olanı uygulamaya başladık.

1993 – 2002 yılları arasında TÜRKİYE genelinde ağırlıklı olarak 240 ve 336 m² tabanlı seralarla resmi kurumlara hizmet verdik. 2002 yılı sonrası vizyonumuzu geliştirerek birleşik düzen seralara başladık. 2006 yılında profesyonel tip tesisler ürettik ve yurtdışı ithalatlarımız ile ülke seralarına katkıda bulunduk. Sektörde istediğimiz dizaynı ürettirememe sıkıntısı gerçeğini bilerek, sera profilini METAŞ SERACILIK PROFİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak üretmeye karar verdik ve ürettik. AR-GE çalışmalarımız sonucu üretimini gerçekleştirdiğimiz dünyada benzeri olmayan bazı kalemlerimizle ve toplamda 174 kalem üretimimizle seracılık sektörüne hizmet vermeye devam etmekteyiz.

METAŞ SERACILIK hem yurt dışı hem de yurt içi satışlarıyla ve ürünleri ile aranan isim olmuştur. Romanya, Gürcistan, İran, Azerbaycan, Kıbrıs, Kazakistan, Irak, Moldova, Türkmenistan, Rusya ve Yunanistan ile 17 ülkeye ihracatımız artarak devam etmektedir.

20 yıllık meslek hayatımızı yeterli görmediğimiz için, seracı ve proje uygulayıcı yatırımcı firmalarımızla birlikte bu hizmet yarışının sonuna kadar var olduğumuzu tüm dünyaya geçmişten geleceğe aynı heyecanla hizmet vereceğimizi taahhüt ederiz.

Saygılar sunarız.

1983’ten Günümüze…

SERALARIMIZ

Sera sistemleri, izolasyon ve ısı korunum ilkelerine göre dizayn edilmiştir. Sağlıklı ve kaliteli üretim için ideal iklim ve konfor koşullarının dengeli bir şekilde sağlanması, kolay kontrol edilebilmesine yönelik fonksiyonel özelliklerde detay işlevlere sahip modern tesislerle mümkündür. Yüksek kalite standartlarında, rolform profil hatlarında çekilen galvanizli özel işlevli formdaki profil kombinasyonlarından oluşan sera sistemleri tamamen civata birleş- tirmeli ve modülerdir. Sistemi korozyon ve paslanmaya karşı uzun ömürlü olmasının yanında, standartlar dogrultusunda saglam ve dayanıklıdır.

counter

17

Ülkeye İhracat

counter

250000

m2 Sera

counter

236

Çeşit Ürün Üretimi

counter

1148

Mutlu Müşteri

Top
WhatsApp WhatsApp İletişim Hattı